چطور مرد متاهلی که عاشقش شدم را فراموش کنم؟

جامعه و ارتباط

شاید شما نمی‌دانستید که طرف شما متاهل است و یا شاید ناخواسته از او خوشتان آمده و بعد از اسیر شدن احساسات و فکرتان متوجه شده‌اید او متاهل است. در اینجا به چند روش ساده و کاربردی برای رهایی از این بند اشاره شد.

 

1-  همه دلایل ترک فرد موردنظر را به خود یادآوری کنید

اگر در کنار این مرد باقی بمانید در واقع نه تنها به خودتان بلکه به خانواده، فرزندان و همسر این مرد آسیب می زنید و باید بدانید مردی که برای اولین بار خیانت می کند برای بار دوم و حتی به شما هم خیانت خواهد کرد. البته اگر در حال خواندن این مقاله هستید حتما پیش از این به این نتیجه رسیده‌اید که میخواهید او را فراموش کنید و دلایل لازم را از پیش یافته‌اید.

 

2- برای رفتن تصمیم نهایی را بگیرید

شاید بارها برای اینکه مرد موردعلاقه خود را مجبور کنید تا از همسرش جدا شود از وی جدا شده باشید اما این مرد دوباره با جادوی عشق شما را برگردانده است. تصمیم قطعی بگیرید و اجازه ندهید با احساسات شما بازی شود. هیچگاه انتظار نداشته باشید رابطه با مردی که به همسرش خیانت کرده، بتواند رابطه‌ای باشد که شما در آن احساس خوشبختی کنید. مردی به همسرش خیانت کرده تکیه‌گاه مناسبی نیست. 

 

3- با او در مکان هایی ملاقات کنید که ممکن است دوستانش شما را ببینند

اگر محل ملاقات شما در جایی باشد که ممکن است دوستانتان شما را شناسایی کنند برای اینکه از میزان عشق این مرد مطمئن شوید سعی کنید او را در آغوش بگیرید اگر عکس العمل او منفی باشد و سعی کند شما را جدا کند  تصمیم جدی بگیرید و او را ترک کنید.

 

4- به او بگوئید که این نوع رابطه را دوست ندارید

به او بگوئید که تنها عشق برای حفظ رابطه بین شما کافی نیست. شما بیش از حد فداکاری کرده اید و دیگر نمی توانید به قول هایی پایبند باشید که هرگز عملی نشده اند. سعی نکنید بعد از این همه، او را به سمتی بکشانید که او را از همسرش جدا کنید.

 

5- شماره تلفن خود را عوض کنید

جدا شدن از یک مرد زن دار باید تمام و کمال باشد. تماس های تلفنی آخر شب و در طول روز را قطع کنید مخصوصاً زمانی که وی دور از خانه و خانواده خود باشد. شماره تلفن او را در سیم کارت جدید ذخیره نکنید.

 

6- شماره تلفن مرد موردعلاقه خود را در تمام شبکه های اجتماعی مسدود کنید

برای اینکه به او نشان دهید در تصمیم خود مصصم هستید و دیگر نمی خواهید به او فکر کنید شماره او را در تمام شبکه های اجتماعی مسدود کنید.

 

7- اگر مرد موردعلاقه شما همچنان به ماندن اصرار داشته باشد او را تهدید کنید که همه چیز را به همسرش اطلاع می دهید

این تهدید در بیشتر مواقع کارساز است، با رفتن او به این فکر کنید که فرصت بهتری بزودی در مسیر زندگی تان قرار می گیرد.

 

8- برای جنگیدن با احساساتتان کارهایی را انجام دهید که دوست دارید

برای اینکه بتوانید با احساسات خود مبارزه کنید اصلاً در خانه تنها نمانید. بیرون رفتن و معاشرت با مردان دیگر به شما کمک می کند تا زودتر او را فراموش کنید و در عین حال فرصت های بهتری برایتان مهیا شود.

 

9- از توجه به خود غافل نشوید

وان حمام را با مواد معطر و کف پر کنید و زیرپوش های موردعلاقه خود را بپوشید. سعی کنید این حقیقت را پررنگ کنید که شما به یک مرد زن دار نیازی ندارید.

 

10- آماده باشید اگر دوباره سر و کله این مرد پیدا شد او را از خود دور کنید

اگر او به محل کار شما آمد از همکارتان بخواهید او را دور کند. اگر به در خانه تان آمد در را باز نکنید و در صورت تماس وی تلفن را قطع کنید.

 

11- اگر از نظر روحی آماده هستید با مرد دیگری قرار بگذارید

اگر آماده شروع رابطه جدیدی هستید فراموش نکنید که نباید دوباره با مرد متاهل دیگری روابط عاشقانه برقرار کنید و به او نزدیک شوید. دقت کنید مهم ترین دلیلی که شما این مرد را فراموش کردید داشتن همسر او نبوده است، که خیانتکاری و سست‌عنصری او و سایر خصوصیاتی بوده که  شما با چشمان عاشقتان نمی‌توانید آنها را ببینید. سعی کنید همچون یک رابطه‌ای که تمام شده، دوره افسردگی بعد از اتمام رابطه را به پایان برسانید و او را فراموش  و زندگی خود را از سر بگیرید. 

کلمات کلیدی
ازدواج
عشق
برگرفته ازwikihow.com

آیا مطلب بالا از نظر شما مفید بود ؟

اگر دوست دارید، نظر خودتون رو درباره این مطلب بنویسید